Meridian Czernowitz 2017: Презентація книжки «Українсько-єврейська зустріч: культурні виміри» - Ujew

Meridian Czernowitz 2017: Презентація книжки «Українсько-єврейська зустріч: культурні виміри»

Meridian Czernowitz 2017: Презентація книжки «Українсько-єврейська зустріч: культурні виміри»
Количество просмотров 456 Количество комментариев 0

Яким чином, живучи пліч-о-пліч протягом тисячоліття, євреї та українці впливали на культуру один одного? Про що розповідає нам їх трактування один одного в культурному аспекті? Як відповіді на ці запитання розказують нам про їх спільну історію та українськоєврейські взаємини?

Видання «Українсько-єврейська зустріч: культурні виміри» являє собою збірник статей, присвячених вивченню взаємодії між українською та єврейською культурами від початку сімнадцятого століття, співредакторами якого є Вольф Москович, почесний професор Єврейського університету в Єрусалимі та Алті Родаль, співдиректор Канадійського благодійного фонду «Українськоєврейська зустріч».

Написаний провідними фахівцями з України, Ізраїлю та інших країн, збірник представляє всебічний погляд щодо висвітлення паралелей під впливом міжкультурних зв’язків різних галузей, у тому числі й образотворчого мистецтва, фольклору, музики, літератури та мовознавства, а також про те, як дві культури сприймають та відображають один одного.

Щедро ілюстроване видання містить велику кількість нової інформації щодо цієї малодослідженої тематики. Книга видається як 25 том багатотомника «Євреї та слов’яни», що виходить друком із 1993-го року у видавництві Єврейського університету в Єрусалимі.

Уродженець м. Чернівці, професор Москович представить нову україномовну версію книги та поділиться спогадами міста. Модератор: Петро Рихло.

Час події: 7 вересеня, 2017 о 16:30-17:30
Місце події: Літературний целанівський центр (вул. Кобилянської, 51), Чернівці
 

Комментарии

0 комментариев

    Вы должны авторизоваться, чтобы оставлять комментарии.