7 сентября в «Меноре» открывается уникальная художественная выставка «50/50» - Ujew

7 сентября в «Меноре» открывается уникальная художественная выставка «50/50»

7 сентября в «Меноре» открывается уникальная художественная выставка «50/50»
Количество просмотров 125 Количество комментариев 0

Центр «Менора» продолжает серию общественно-художественных акций и представляет жителям и гостям города уникальную выставку художника Тараса Григорука и скульптора Виктора Проданчука под названием «50/50».

Открытие выставки состоится 7 сентября 2017 года, в 18:00, в Арт-Галерее центра «Менора».

В пресс-релизе, посвященном предстоящей выставке, говорится: «Тарас Григорук – художник, який належить до корифеїв сучасного українського мистецтва і є представником генерації українських мистців - нонконформістів ХХ сторіччя. Виставка його творів приурочена до п’ятдесятиріччя митця. Художник, відомий за межами України, а його роботи представлені в художніх галереях, музеях та приватних колекціях світу. У живописі Тараса Григорука завжди присутні етномотиви Гуцульщини та Карпатського краю. Художник у своїх роботах поєднав здобутки української та європейської мистецьких шкіл. У творчості митця присутнє прагнення увійти у світовий художній контекст, максимально зберігши національну неповторність. Роботи Тараса Григорука мали успіх на світових аукціонах, зокрема «Сотбіс» та «Філіпс». Григорук також належить до групи художників, які відродили український живопис на склі та вивели його з народного у професійний мистецький простір.

Унікальності виставці додадуть роботи, у яких поєднано живопис та скульптуру. Творчий експеримент Тараса Григорука втілився у тому, що полотном для його художніх задумів стали скульптури Віктора Проданчука, а відтак вони удвох стали засновниками нового мистецького напрямку.  

Віктор Проданчук працює зі скульптурою, в якій поєднує мотиви Трипілля та ультрасучасне мистецтво, зокрема застосовує новітні підходи до роботи із пластикою. Роботи Віктора Проданчука є неординарними та неоднозначними. Основне завдання його скульптури – викликати емоції. Тому жодний глядач не залишається байдужим».

Выставка продлится до 1 октября 2017 года.
Вход свободный.

Дополнительная информация и справки по телефонам: 056 770 70 00 или 098 826 36 76.

Комментарии

0 комментариев

    Вы должны авторизоваться, чтобы оставлять комментарии.